EmilkaSex

O mnie

Należę do kobiet subtelnych, dla których gra wstępna jest ważniejsza od samego finiszu. Pozwól, bym pokazała Ci, co potrafię. Sprawię, że diametralnie zmienisz swój pogląd na grę wstępną. Gra wstępna przestanie być dla Ciebie nudną powinnością, a stanie się daniem głównym, po którym nastąpi deser w postaci szczytowania. Daj się ponieść fantazji, zamknij oczy, a ja pokażę Ci, jak odlecieć. Dotknij moich sutków, sterczących w oczekiwaniu na Twoje wilgotne wargi, ssij je i baw się nimi! Zobacz, jak wiję się w spazmach rozkoszy.

Wrrr… Już mam gęsią skórkę. A Ty? Poczuj, jak moje tętno przyspiesza, jak wilgotnieje krocze, jak bardzo Cię pragnę. Chcę Ci się oddać. Chyba nie pozwolisz, bym się na Tobie zawiodła?

Twoja Kocica

Informacje

Ceny

1 godz. 250 zł
30 minut 180 zł
15 minut 150 zł

Komentarze

F*****:
Polecam. Wszystko jak w opisie. Gorące usta, piękna dziewczyna, zgrabna figura, ciasna muszelka, coś wspaniałego
L****:
Spotkałem się z tą panną kilka razy i zawsze wychodzę zadowolony. Za te pieniądze nie znajdziecie nic lepszego, a panna zna się na rzeczy i naprawdę można się z nią dobrze zrelaksować.

Preferowane

DominacjaFetysz stópFinał na ciałoFinał na twarzFinał w buziFistingFrancuz bez zabezpieczeniaHandjobOd tyłuOstre słówkaPołykRimmingSeks AnalnySeks klasycznySeks OralnySeksowna bieliznaSzpilkiUległość

Inne ogłoszenia

Ladna i nowa

Ciasna muszelka

Klarisa

Piekielnia Boska

Lubię porno

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo