Amazing Body

O mnie

Jeśli lubisz nie tylko seks, ale również intymność, rozmowę i atmosferę spotkania, to dobrze trafiłeś. Zapraszam na spotkanie w klimacie namiętnej randki. To zawsze relaks ze smakiem i wyrafinowaniem w stylu randki. Zadzwoń do mnie.

Informacje

Ceny

1 godz. 250 zł
30 minut 180 zł
15 minut 150 zł

Komentarze

T******:
Sex - przerobiliśmy kilka pozycji, bez żadnych problemów, dziewczyna przystaje na wszystkie propozycje bez żadnego ale 9/10 Oral - tutaj po prostu mistrzostwo. Dziewczyna spełniła moje fantazje, bardzo głęboko i mokro tak jak uwielbiam. Brak słów żeby opisać nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem zwłaszcza takiego zaangażowania. Tutaj daję 20/10. Generalnie wszystko jak w opisie bez żadnego marudzenia, bez żadnego ale, bez grymaszenia. Dziewczyna cały czas uśmiechnięta, robi wszystko aby klient wyszedł zadowolony. Chociaż bardzo rzadko korzystam z takich usług to tutaj na prawdę wrócę.

Preferowane

Dwa zbliżenia w godzinieEksperymentyFetysz stópFinał na twarzFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaMasaż GFENa jeźdźcaSeks AnalnySeks hiszpańskiSeks klasycznySeks OralnySzpilki

Inne ogłoszenia

Zmysłowa

Porno Star

Super finał

Super Kotka

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo