Jowita

O mnie

Jeżeli należysz do osób, którym zależy na dyskrecji, swobodnej rozmowie i znakomitym, gorącym seksie to zapraszam do mojego przytulnego mieszkania. Gwarantuję Ci dobrą zabawę i niezapomniane chwile. Jestem atrakcyjną, seksowną kobietą o zgrabnym ciałku. Zawsze pachnąca i elegancka w obcisłych sukienkach i szpileczkach.
Panom po alkoholu z góry dziekuje!

Informacje

Ceny

1 godz. 200 zł
30 minut 150 zł
15 minut 100 zł

Komentarze

J******:
Ustawka: 10/10 - bez najmniejszych problemów. Telefon 20 minut przed, drugi już na miejscu i wchodzimy do panny. Lokal: 10/10 - wynajmowane mieszkanie. Duży pokój, duże łóżko. Prysznic w łazience. Wszystko tak jak powinno być. Odgrywanie ról: 10/10 - to jest to po co do niej poszedłem i to otrzymałem. Bardzo dobrze wczuwa się w rolę, którą sobie wymyśliłem. Powiedziałbym, że dobra z niej aktorka. Całe jej zachowanie budowało dobrą atmosferę i dokładnie taką o jaką mi chodziło.

Preferowane

69Dwa zbliżenia w godzinieDziki seksEksperymentyFace fuckingFinał na twarzFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaMasażMasaż klasycznyMinetkaNa jeźdźcaOd tyłuPołykSeks hiszpańskiSeks klasycznySeksowna bieliznaSzpilkiWspólna kąpiel

Inne ogłoszenia

Hot Justysia

Wszystko w cenie

Weronika

Irenka

Natalia z Datezone

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo