KLARA – nowość!

O mnie

Cześć,

Skoro zaglądasz tu i to czytasz, zapraszam na spotkanie, które rozluźni i pozwoli chociaż na chwilę zapomnieć o szarości dnia codziennego… Czyli jesteś gotów przeżyć coś nowego, ekscytującego? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam na spotkanie ze mną. Jestem kobietą zadbana, dbającą o szczegóły, romantyczny klimat, a wszystko to przy nastrojowej muzyce.

Informacje

Ceny

1 godz. 200 zł
30 minut 150 zł
15 minut 100 zł

Komentarze

R*****:
Witajcie Szwagry, zdecydowałem się umówić na spotkanie , jakiś czas temu byłem u niej. A o To Moje oceny : Ustawka 10/10: 2 telefony, nie było ciężko się dodzwonić. Po drodze nikogo nie spotkałem, ani szwagrow ani sasiadow więc jest ok. Lokum 8/10: Mała kawalerka , schludnie , czysto , łazienka też bez problemu. Fbg 7/10: jeśli chodzi o loda to już widać tutaj wysoki poziom, wylizala mi jądra A potem pieściła od dołu do góry językiem, także polecam :D .

Preferowane

69Dwa zbliżenia w godzinieFinał na ciałoFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaKlimat GFEMasaż klasycznyOd tyłuOstre słówkaSeks AnalnySeks hiszpańskiSeks klasycznySeks OralnySeksowna bieliznaSzpilki

Inne ogłoszenia

Pani doktor

Hot Justysia

Escort Sez

Wszystko w cenie

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo