Kasjerka z Lidla

O mnie

Należę do kobiet subtelnych, dla których gra wstępna jest ważniejsza od samego finiszu. Pozwól, bym pokazała Ci, co potrafię. Sprawię, że diametralnie zmienisz swój pogląd na grę wstępną. Gra wstępna przestanie być dla Ciebie nudną powinnością, a stanie się daniem głównym, po którym nastąpi deser w postaci szczytowania. Daj się ponieść fantazji, zamknij oczy, a ja pokażę Ci, jak odlecieć. Dotknij moich sutków, sterczących w oczekiwaniu na Twoje wilgotne wargi, ssij je i baw się nimi! Zobacz, jak wiję się w spazmach rozkoszy.

Wrrr… Już mam gęsią skórkę. A Ty? Poczuj, jak moje tętno przyspiesza, jak wilgotnieje krocze, jak bardzo Cię pragnę. Chcę Ci się oddać. Chyba nie pozwolisz, bym się na Tobie zawiodła?

Twoja Kocica

Informacje

Ceny

1 godz. 300 zł
30 minut 200 zł
15 minut 150 zł

Komentarze

P******:
Co tu dużo gadać, laskę robi zawodowo, głęboko bez pośpiechu, widać że to lubi. Waginalnie też daje radę, nie ma jakichś dużych luzów.
F******:
Polecam. Oj jak ona zrobi loda to jest odlot. Cudownie z nią jest.

Preferowane

69DominacjaDwa zbliżenia w godzinieDziki seksFinał na ciałoFinał na twarzFinał w buziGra wstępnaHandjobMasażOdgrywanie rólOstre słówkaPołykPornstar ExperienceRimmingSeks klasycznySeks OralnySeksowna bieliznaSzpilki

Inne ogłoszenia

Ilona

Szmata

Kinga

Majka

Fetysze

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo