Julia Priv

O mnie

Zapraszam serdecznie wszystkich kulturalnych mężczyzn, którzy cenią piękno, rozmowę i wyjątkową atmosferę. Dla mnie najważniejsze są prawdziwe emocje, zaangażowanie oraz towarzystwo pełne uśmiechu i życzliwości. Jestem kobietą, która dba o swój wygląd i zawsze witam gości promiennym uśmiechem.

W moim towarzystwie możesz spodziewać się niezapomnianych chwil, pełnych autentyczności i braku sztuczności. Nie udaję niczego, co nie jestem, ponieważ stawiam na szczerość i naturalność.

Jeśli pragniesz dyskretnego i wyjątkowego spotkania, gdzie liczy się prawdziwa chemia między nami, to jestem osobą, którą szukasz. Moja elegancja i wdzięk są tylko dodatkiem do głębokiej relacji, którą możemy razem stworzyć.

Informacje

Ceny

1 godz. 400 zł
30 minut 300 zł
15 minut 200 zł

Komentarze

I******:
Najlepsza i najpiękniejsza dziewczyna w Polsce. Spotkanie z Nią to doświadczenie które pozostaje w głowie na zawsze. Warta każdej ceny

Preferowane

69DominacjaDwa zbliżenia w godzinieFace fuckingFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaKlapsyLizanie jąderMasażMinetkaNa jeźdźcaPodduszanieSeks hiszpańskiSeks klasycznySeks OralnySeks z zabawkamiSzpilkiUległość

Inne ogłoszenia

Roksa

Nowa Julita

Mariolka

Dyskretna Zosia

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo