Fetysze

O mnie

Witam serdecznie! Jeśli lubisz seksowne kobiety, to dobrze trafiłeś. Jestem doświadczoną i zmysłową kobietą, która lubi dobry seks. Mam ogromny temperament, który potrafię dobrze wykorzystać. Zapraszam do mojego mieszkania na niezapomniane spotkanie. Na pewno nie będziesz rozczarowany. Zadzwoń i umów się na termin. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie dasz rady dotrzeć, proszę o krótką informację.

Informacje

Ceny

1 godz. 150 zł
30 minut 100 zł
15 minut 60 zł

Komentarze

E*****:
Mnie również udało się dostać do w/w divy i szczerze polecam. Ustawka-10/10. Dzień wcześniej, wszystko idealnie w czasie. Sporym problemem dla miejscowych może być duży ruch w okolicy i słabo z parkowaniem. Atmosfera-10/10. Pełen Luz, uśmiech na twarzy jest. Nie było między nami krępującej ciszy. FBG- Subiektywnie 10/10. Mokro, głęboko, zmienne tempo. Super. Sex-Też dyszka. Nie próbowałem analu, natomiast bohaterka jest otwarta na propozycje i nie marudzi.

Preferowane

DominacjaDwa zbliżenia w godzinieEksperymentyFetysz stópFinał na twarzFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaKlapsyMasażMasaż klasycznyMinetkaNa jeźdźcaSeks AnalnySeks klasycznySeks OralnySeks z zabawkamiSzpilkiUległość

Inne ogłoszenia

Paulina

Fetysze

Lubię minetkę

Kamila

Super Laska

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo