Mania Dania

O mnie

Witaj!

Chciałbym podzielić się z Tobą kilkoma istotnymi informacjami.

Jestem osobą o otwartym podejściu do życia i cenię sobie komunikację opartą na szacunku oraz zrozumieniu. Pragnę, aby nasze spotkanie było przyjemne dla obu stron.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, abyśmy się bliżej poznali, zapraszam do dalszej lektury.

Warto zaznaczyć, że ceny za moje usługi są stałe i nie podlegają negocjacjom. Chciałbym, abyśmy mogli skupić się na naszym spotkaniu, nie martwiąc się o kwestie finansowe.

Jeśli chodzi o lokalizację naszego spotkania, dokładne informacje zostaną udostępnione w dniu naszego umówionego spotkania, po potwierdzeniu.

Jednak chciałbym podkreślić, że szanuję wzajemny szacunek i komfort. Jeśli zachowanie w trakcie spotkania będzie niewłaściwe, dziwaczne lub pozbawione szacunku, będę zmuszony przerwać naszą interakcję, a opłata nie będzie zwracana.

Dla Twojej wygody, wszystkie informacje dotyczące moich usług i cen można znaleźć poniżej. Proszę, zaznajom się z nimi wcześniej, abyśmy mogli spędzić nasz czas razem w miły i zgodny sposób.

Dziękuję za zrozumienie i szacunek.

Informacje

Ceny

1 godz. 300 zł
30 minut 200 zł
15 minut 150 zł

Komentarze

M*******:
Bardzo fajna Pani. Jędrne cycuszki, wspaniałe nogi. Polecam ! Może być;)
T******:
Wspaniała laseczka miła pachnącą, polecam bzyka się pięknie, lodzik pierwsza klasa

Preferowane

Dwa zbliżenia w godzinieDziki seksFace fuckingFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaKlapsyMinetkaNa jeźdźcaOpluwanieSeks hiszpańskiSeks klasycznySeks OralnySeks z zabawkamiSeksowna bieliznaSzpilki

Inne ogłoszenia

Lidia

Początkująca

Laura

Spust na biust

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo