Escort

O mnie

Cześć! Jestem kobietą o różnorodnych zainteresowaniach, pasjach i bogatym doświadczeniu, które z przyjemnością dzielę się z innymi. Dlatego też oferuję moje towarzystwo – jestem pewna, że każde spotkanie ze mną będzie niezwykłym przeżyciem. Nie tylko pozwoli Ci zapomnieć o codziennej rutynie, ale także wzbogaci Cię o niezapomniany relaks i pozwoli całkowicie się zrelaksować w moim towarzystwie.

Jestem pasjonatką sztuki, co umożliwia mi swobodne poruszanie się w różnych dziedzinach. To pozwoli nam stworzyć wyjątkową atmosferę, jeśli jesteś osobą o interesujących przekonaniach. Doceniam intelektualne rozmowy, ale także umiem cieszyć się intymnym nastrojem naszej randki we dwoje. Uwielbiam podróżować, odkrywać nowe miejsca i kultury, ale również zdaję sobie sprawę z własnej wartości i cenię sobie spotkania na wysokim poziomie, zarówno pod względem finansowym, jak i intelektualnym.

Informacje

Ceny

1 godz. 200 zł
30 minut 150 zł
15 minut 100 zł

Komentarze

J******:
Dziewczyna ze zdjęć. Przesympatyczna ponętna piękność. Figura obled. Sex 10/10 Lodzik 50/10 Polecam !!!!!
D****:
Piękna wspaniała dziewczyna, byłem u niej kilka razy i na pewno będę wracał.

Preferowane

69DominacjaDwa zbliżenia w godzinieEksperymentyFinał na twarzFinał w buziFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaMasaż klasycznyNa jeźdźcaOd tyłuPodduszanieSeks hiszpańskiSeks klasycznySeks OralnySeks z zabawkamiSeksowna bieliznaSzpilki

Inne ogłoszenia

Waleria

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo