Spust na biust

O mnie

Jeśli szukasz namiętności , uwagi i dotyku – dobrze trafiłeś.
Emanuję zmysłowością i mam potrzebę się nią dzielić. Zapraszam Cię do mojego prywatnego lokalu w którym będziesz mógł na chwilę zapomnieć o świecie.
Gwarantuje fantastyczną atmosferę, spełnienie, dyskrecje i prywatność.

Informacje

Ceny

1 godz. 250 zł
30 minut 180 zł
15 minut 150 zł

Komentarze

H*****:
Byłem po raz kolejny. Głównie po to aby zweryfikować jak sprawdza się w sexie. No i cóż...tytułowa laseczka do końca to jednak jej domena. W sexie raczej bierna, fajnie się wypina, ale w zasadzie to wszystko. Mocniejsza jazda, klapsy etc to nie jej bajka. Dlatego po 2 pozycjach wróciliśmy do FBG. No i tu zupełnie inna gadka :zeby:FF na całego, bez protestów. Tak też dojechałem do końca.
R******:
Jestem mało doświadczony, ale ta dziewczyna ciągnie niesamowicie i to co z nią robiłem było lepsze od filmów porno, nawet nie wyobrażałem sobie, że tak można! Na początku byłem trochę spięty, ale ta kobieta się mną zajęła niesamowicie, na pewno będę wracał, chłopaki do niej warto nawet iść w przerwie w pracy, żeby się zrelaksować.

Preferowane

69Dwa zbliżenia w godzinieFistingFrancuz bez zabezpieczeniaGra wstępnaKlapsyKlimat GFELizanie jąderMasaż klasycznyMinetkaPissingSeks AnalnySeks hiszpańskiSeks klasycznySeks OralnySeks z zabawkamiSeksowna bieliznaSzpilkiUległość

Inne ogłoszenia

Waleria

Ogłoszenie pochodzi ze strony naszego partnera.
Przejdź do ogłoszenia i załóż konto

Twoje dane są szyfrowane, zapewniamy poufność i bezpieczeństwo